Граніт Майстер – пам’ятники і декор з граніту

Виготовлення гранітних пам’ятників, декор та аксесуари в Полтаві

Пам’ятники та надгробки

Представлені вироби виконані в основному з граніту – породи вулканічного походження. Граніт – найпоширеніша магматична порода на всіх континентах. Завдяки своїй міцності і різноманіттю, він завжди був важливим матеріалом в будівництві.

Граніт здавна використовується у виробництві пам’ятників і надгробків. Доступні різні кольори і візерунки. Безсумнівно, він один з найцікавіших природних каменів. Після правильної обробки граніт дозволяє отримувати різні форми і візерунки. Завдяки своїй красі і міцності, він вважається найкращим натуральним каменем, з якого виготовляються надгробні плити і пам’ятники.

3D моделі пам’ятників

Наша пропозиція включає більше 320 різних моделей пам’ятників. Однак через індивідуальний підхід до клієнта компанія не нав’язує той чи інший дизайн і відкрита для пропозицій клієнта.

“Граніт Майстер” має власне виробництво і пропонує створення тривимірних моделей з найскладнішими візерунками і формами за бажанням замовника з подальшим виготовленням пам’ятника або меморіального комплексу.

На нашому сайті Ви знайдете 3D-моделі для одинарних і подвійних пам’ятників.

Не знайшли підходящу модель? Зв’яжіться з нами для моделювання і виготовлення індивідуального замовлення.

Переваги граніту

Що робить граніт таким затребуваним природним матеріалом для спорудження надгробків?
Перш за все, естетична цінність і висока стійкість до різних зовнішніх факторів.

Висока естетика – зовнішній вигляд, безумовно, є найважливішою перевагою граніту.

Широка палітра кольорів означає, що серед доступних кольорів граніту обов’язково знайдеться той, який відповідає естетичним вимогам.
Крім того, варто відзначити, що немає двох однакових гранітних блоків.
Кожен з них відрізняється унікальною структурою і малюнком прожилок, а значить, зроблена з неї надгробна плита також буде унікальною, неповторною.

Висока міцність – граніт перевершує всі інші кам’яні матеріали по міцності.

З точки зору стійкості до всіх видів зовнішніх факторів, тобто до механічних пошкоджень, включаючи удари і подряпини, а також несприятливі погодні умови, включаючи перепади температури, сонячну радіацію і опади граніт безсумнівно лідер.
На відміну від мармуру, який вважається найрозкішнішої породою, граніт не змінює своїх властивостей або зовнішнього вигляду під впливом цих факторів.

Легкість догляду – гладка поверхня граніту і його водопоглинання дозволяють легко його очистити.

Як очистити пам’ятники з граніту? Найпростіший спосіб – це використовувати теплу воду і м’яку губку. Також можна додати трохи рідини для миття посуду або скла.
Ця особливість ставить граніт над сировиною, такою як піщаник, який через його шорстку поверхню важко чистити.

Декор та аксесуари на могили

Для облагороджування ділянки на кладовищі ми пропонуємо гранітні і мармурові елементи декору і аксесуари.
Широкий вибір готових виробів і під замовлення: від малюнків і епітафій до огорож і лавочок.

Лідер на ринку Полтави

«Граніт Майстер» – визнаний лідер на ринку виробів з граніту і мармуру в Полтаві.
Нам довіряють, нас рекомендують, нас нагороджують.

 

З давніх часів могили або надгробки увічнювали пам’ять померлих. Вони були побудовані в різних формах на різних широтах Землі, від Єгипту до Стародавньої Греції та Риму.

В Україні особлива увага приділяється пам’яті померлих, турботі про місце поховання близької людини. Більшість українців хочуть, щоб це місце було особливим. У нашій країні найпоширеніші надгробки на кладовищах виготовлені з граніту і є найміцнішими.

 

Чому варто вибрати наші гранітні пам’ятники?

гранітні пам'ятники від Граніт Мастер Гранітні надгробки від “Граніт Майстер” мають виняткову стійкістю до погодних умов. Граніт – найстаріша порода на нашій планеті, яка мільйони років зберігалася в надрах Землі. З цієї причини вибрали цей натуральний камінь в якості сировини для створення надгробків і пам’ятників. Різноманітність конструкцій і кольорів означає, що не існує двох однакових гранітних надгробків. У нас ви знайдете унікальні і єдині в своєму роді цвинтарні пам’ятники з урахуванням індивідуальних побажань наших клієнтів.

До нас звертаються тому, що у нас:

 • Конкурентні ціни
  Ціни на наші гранітні пам’ятники доступні на кожну кишеню. Ми пропонуємо знижки і йдемо на зустріч. Телефонуйте, питайте, уточнюйте.
 • Гарантія 10 років
  Продукція “Граніт Майстер” відрізняється відмінною якістю. Тому ми завжди надаємо гарантію на надані послуги.
 • Цікаві конструкції надгробків
  У нашій пропозиції безліч кольорів граніту і різні візерунки надгробків. Ми пропонуємо як класичні пам’ятники, так і новаторські і індивідуальні рішення.
 • Довгий термін експлуатації
  Гранітні надгробні плити в догляді не вимогливі, а їх довговічність обчислюється сотнями років. Вони стійкі до всіх зовнішніх чинників.

Звертайтеся, щоб залишити заявку або отримати консультацію

 • Майстерня «Граніт Майстер»
  м.Полтава, вул. Геращенко, 6 (офіс)
 • Графік роботи:
  Пн-Пт.: 900 — 1700, Сб.: 900 — 1300, Перерва: 1200 – 1300