Меморіальні дошки

Меморіальні дошки

Іноді виникає необхідність увічнити пам’ять померлої людині особливим чином. Адже мова йде не про місця поховання, а будівлі в яких могла жити, працювати або займатися своєю основною діяльністю видатна людина. Наприклад, це може бути відомий політичний діяч, заслужений працівник мистецтв, письменник, громадський діяч, герой міста і т.д.

Читати далі Залишити заявку

меморіальна дошкаЩоб відобразити життя людини, найкращим варіантом буде меморіальна дошка з мармуру або граніту. Дошка може бути встановлена ​​на стіні будівлі або будинку, де жила або працювала людина. Оевидно, що на ній є пам’ятний напис, фраза або цитата сказана покійним. Також, дуже часто присутнє фото, нанесене особливим чином за допомогою спеціального обладнання. Таке фото відрізняється високою реалістичністю і природним чином не стирається та буде прикрашати меморіальну дошку на протязі всього її терміну служби.

Ну а звернувшись до нас для того, щоб замовити меморіальну дошку, ви приймете абсолютно вірне рішення, адже «Граніт Майстер» є лідером в Полтавському регіоні в своїй галузі, має великий досвід у створенні пам’ятних і намогильних споруд на власній матеріально-технічній базі.

Що ми пропонуємо:

  • Виготовлення меморіальних дощок практично будь-яких форм і розмірів, які будуть оптимальні з урахуванням розмірів стіни і її особливостей.
  • Меморіальна дошка може бути виготовлена ​​в різному кольоровому виконанні, але, як правило, використовується граніт або мармур чорного, сірого кольорів або їх відтінків. Це робить її присутність органічною і дозволяє вписатися в загальний архітектурний ансамбль.
  • Зображення на меморіальній дошці може бути як монохромним, так і повнокольоровим. Ну а для того, щоб визначитися що вибрати, буде не зайвим порадитися з нашими дизайнерами та художниками, які, підкажуть на якому варіанті зупинитися і допоможуть прийняти вірне рішення.
  • Крім того, меморіальна дошка може мати як класичну, прямокутну форму, так і бути овальної, з закругленими кутами і т.д. Це дозволяє втілити в реальність всі побажання замовника.
  • Можливе замовлення цього предмета меморіального мистецтва як в 2D, так і в 3D виконанні. Відповідно, в першому випадку меморіальна дошка плоска, а в другому – об’ємна, що досягається завдяки присутності барельєфів або елементів декору.

У будь-якому випадку, замовник може бути впевнений, що якість роботи і її ціна приємно здивують і перевершать усі сподівання. Адже у своїй роботі, ми використовуємо найкращі матеріали – мармур або граніт, які завжди є на складі в необхідній кількості. Тому, навіть якщо мова йде про меморіальні дошки в великій кількості для потреб муніципальних служб, ми не змусимо вас чекати і зробимо все швидко і якісно, ​​а також виконаємо монтаж.

Ну а те, що практично кожен наш виріб можна назвати витвором мистецтва, досягається завдяки творчим і досвідченим художникам, які буквально вкладають душу в кожне своє творіння. Адже ми, прекрасно розуміємо, яке велике значення має меморіальна дошка і підходимо до її виготовлення з максимальною увагою і відповідальністю.

Фото меморіальних дощок з граніту

1 Меморіальні дошки (1)
2 Меморіальні дошки (2)
3 Меморіальні дошки (3)
4 Меморіальні дошки (4)
5 Меморіальні дошки (5)
6 Меморіальні дошки (6)
7 Меморіальні дошки (7)
8 Меморіальні дошки (8)
9 Меморіальні дошки (9)
10 Меморіальні дошки (10)
11 Меморіальні дошки (11)
12 Меморіальні дошки (12)
13 Меморіальні дошки (13)
14 Меморіальні дошки (14)
15 Меморіальні дошки (15)
16 Меморіальні дошки (16)
17 Меморіальні дошки (17)
18 Меморіальні дошки (18)
19 Меморіальні дошки (19)
20 Меморіальні дошки (20)
21 Меморіальні дошки (21)
22 Меморіальні дошки (22)
23 Меморіальні дошки (23)
24 Меморіальні дошки (24)
25 Меморіальні дошки (25)
26 Меморіальні дошки (26)
27 Меморіальні дошки (27)
28 Меморіальні дошки (28)
29 Меморіальні дошки (29)
30 Меморіальні дошки (30)
31 Меморіальні дошки (31)
32 Меморіальні дошки (32)
33 Меморіальні дошки (33)
34 Меморіальні дошки (34)
35 Меморіальні дошки (35)
36 Меморіальні дошки (36)
37 Меморіальні дошки (37)
38 Меморіальні дошки (38)
39 Меморіальні дошки (39)
40 Меморіальні дошки (40)