Скульптури з литого каменю

Скульптури з литого каменю

Бажаючи увічнити пам’ять про померлого і при цьому зробити це самим оригінальним способом, ви не знайдете нічого кращого, ніж замовити скульптуру з литого каменю. Такі статуетки прикрасять місце поховання, підкреслять його особливість і зроблять майданчик унікальним.

Читати далі Залишити заявку

Виготовлення статуеток і скульптур з литого каменю

Виготовлення скульптур з литого каменю є на сьогоднішній день сучасним способом виробництва, яке дозволяє:

  • Виготовити статуетку будь-якої форми і складності. При цьому, вона буде служити практично «вічно», так як виготовляється з мармуру і цементного розчину, а обидва цих матеріали володіють неперевершеною міцністю і довговічністю. Також, це матеріал, який вибирають не лише за міцність. Він не схильний до дії опадів і УФ випромінювання. Така скульптура завжди буде зберігати свій початковий вигляд.
  • Бути впевненим у тому, що виготовлена ​​скульптура буде виглядати як нова навіть по закінченню десятків років. А це, не тільки важлива естетична складова, але ще і гарантія того, що вам не доведеться переплачувати за її відновлення або ремонт.
  • Створити скульптуру з литого каменю, можна абсолютно будь-якої форми і складності. Для цього, у вашому розпорядженні наші найкращі дизайнери та професіонали своєї справи. А така скульптура стане оригінальною і гідною прикрасою надгробки близької людини.

декоративне янголяткоІ навіть, незважаючи на те, що така скульптура в стандартному виконанні пофарбована в білий колір, ми можемо її тонувати в будь-який інший колір за вашим бажанням. До того ж, така лита скульптура може бути будь-яких форм і розмірів. А значить – ідеально підійде до будь-якого надгробного спорудження і буде виглядати разом з ним дуже гармонійно і лаконічно. Ми готові зробити все для того, щоб ви отримали саме те, що хотіли!

Литний камінь, а точніше ця передова технологія дозволяє створювати і інші предмети декору та інтер’єру. Це можуть бути балясини, які використовуються в якості декору меморіальної споруди або при створенні оригінального інтер’єру, роблячи його абсолютно унікальним і неповторним. Тому, звертаючись до нас, ви отримуєте те, що хочете.

Технологія литого каменю популярна і затребувана на сьогоднішній день. З її допомогою ви зможете втілити в реальність своє бачення з оформлення та декорування пам’ятника, майданчики, щоб увічнити пам’ять на багато десятиліть про людину, яка пішла з життя.

У будь-якому випадку, звернувшись до нас, ви можете розраховувати на грамотну консультацію кваліфікованих фахівців, які допоможуть вам вибрати оптимальний варіант і підкажуть як краще зробити той чи інший виріб з литого каменю.

Приклади скульптур з литого каменю

1 Скульптури з литого каменю (1)
2 Скульптури з литого каменю (2)
3 Скульптури з литого каменю (3)
4 Скульптури з литого каменю (4)
5 Скульптури з литого каменю (5)
6 Скульптури з литого каменю (6)
7 Скульптури з литого каменю (7)
8 Скульптури з литого каменю (8)
9 Скульптури з литого каменю (9)
10 Скульптури з литого каменю (10)
11 Скульптури з литого каменю (11)
12 Скульптури з литого каменю (12)
13 Скульптури з литого каменю (13)
14 Скульптури з литого каменю (14)
15 Скульптури з литого каменю (15)
16 Скульптури з литого каменю (16)
17 Скульптури з литого каменю (17)
18 Скульптури з литого каменю (18)