3D-моделі пам’ятників

Граніт Майстер пропонує 3D-моделі пам’ятників, які допоможуть зробити вибір при замовленні.
Моделі знаходяться в розділах одинарних і подвійних пам’ятників

 

Пам’ятники з 3D моделей

Відхід в інший світ людини, яка була по-особливому близькою і дорогою, це завжди сумна подія для родичів, друзів і знайомих. При цьому виникає бажання і необхідність віддати їй належне, а точніше, увічнити пам’ять про неї. Одним з таких способів є встановлення пам’ятника з граніту і меморіальних споруд. Однак, дуже часто, люди хочуть оригінальних рішень і зробити надгробок по-справжньому унікальним і неповторним.

3d модель пам'ятникаСаме з цим завданням чудово справляються пам’ятники, що створюються за допомогою 3D на відміну від звичайних, готових, шаблонних варіантів. Ця технологія дозволяє до найменших деталей бачити, як буде виглядати майбутній пам’ятник, ще до його виготовлення. При цьому в максимальній точності і до найменших деталей, з усіх боків і ракурсів можна побачити майбутній надгробок. Навіть на тлі огорожі і ландшафту. Модель 3D створюється на комп’ютері спеціально навченим фахівцем протягом декількох днів. При цьому, ви зможете протягом усього процесу вносити в нього коригування відповідно до свого бачення кінцевого результату.

Головна перевага такого методу виробництва пам’ятників за допомогою 3D моделювання в тому, що ви можете бути на всі 100% впевнені в результаті і що він буде відповідати всім вашим очікуванням. Ми працюємо індивідуально з кожним клієнтом, враховуємо його зауваження. Тим більше, ми маємо досить велику виробничо-матеріальну базу і штат співробітників, щоб виготовити пам’ятник і інші елементи майданчика по 3D-моделей і провести його монтаж.