Послуги “Граніт Майстер”

Наша фірма з надання послуг виготовлення і зведення намогильних споруд існує більше 20-ти років. Це час, за який ми змогли завоювати належну репутацію і що головне – довіру з боку клієнтів. Спочатку, ми виготовляли тільки пам’ятники з мармуру і граніту, але сьогодні, ми готові запропонувати набагато більше, що безсумнівно є нашою гордістю і можливістю задовольнити потреби наших клієнтів

Серед наших послуг найбільш затребувані наступні:

послуги

  • Перш за все, ми можемо виготовити пам’ятник з натурального каменю будь-якої форми і розміру, наприклад, одинарний, подвійний, ексклюзивний або економ варіант. При цьому, як стандартної форми, так і індивідуальний, за вашим бажанням і з можливістю розробки 3D-моделі для візуалізації. Для цього, в нашому штаті працюють висококваліфіковані фахівці та дизайнери з досвідом роботи в 3D. А це означає, що ви можете самі спроектувати пам’ятник і надгробок, заздалегідь побачити, як це буде виглядати в реальності з урахуванням декору і аксесуарів, таких як столик і лавочка, ландшафт і огорожа.
  • Відносно огорож, лавочок і столів, то ми також їх виготовляємо і встановлюємо. Причому робимо це так, щоб вони вписувалися в загальний екстер’єр і виглядали гармонійно і не займали зайву площу, що часто дуже актуально.
  • «Граніт Майстер» виконує будь-яке зображення або напис на пам’ятнику. Причому, це може бути як гравірування, так і кольорова картинка. Таке зображення буде практично «вічним» і не схильним до дії опадів або УФ випромінювання.
  • Якщо у вас не вистачає часу на те, щоб періодично облагороджувати могилку покійного, наші співробітники проводять роботи по догляду за майданчиком, щоб прибрати зайві рослини, сміття і привести пам’ятник в ідеальний стан. Завдяки цьому, ви зможете перебувати в прибраній і комфортній обстановці під час візиту до померлої людини.
  • І звичайно ж, маючи великий досвід роботи з каменем, ми готові запропонувати вам послуги з виготовлення таких предметів декору як каміни, балясини, сходи і ступені, облицювальні плити які відрізняються не тільки високою якістю, але і красою форм, здатних задовольнити навіть найвишуканіший смак.

Звертаючись до нас, ви безсумнівно приймаєте вірне рішення і довіряєтесь професіоналам. У свою чергу, ми готові зробити все, щоб не просто виправдати, а й перевершити всі ваші очікування. Адже репутація лідера, повинна бути виправданою!