Ікони

Нанесення ікон на камінь

У захисті і заступництві з боку Святих потребують не тільки нині живущі, а і ті, хто відійшов у кращий світ. Саме тому все частіше можна зустріти пам’ятники, на яких зображена ікона. Тим більше, ікона – це символ церкви, а це значить, то вона благословляє все, що знаходиться навколо неї.

Читати далі Залишити заявку

ікони на гранітіРозміщення ікон на могилі дає близьким покійного додаткову впевненість та спокій за те, що на тому світі з ним буде все добре. І це вагомий привід для того, щоб розмістити ікону на пам’ятнику на його передній або задній стороні, додавши деякі інші елементи, або залишивши тільки лик Святого і напис.

Компанія «Граніт Майстер» пропонує кілька варіантів розміщення ікон, а який вибрати залежить від побажань замовника і деяких факторів: загальна стилістика надгробної споруди та прилеглої території, фінансові можливості, смак і уподобання замовника і т.д.

Існує кілька способів того, як ікону можна нанести на пам’ятник:

  • При роботі з виробами з граніту, найчастіше використовується технологія гравірування за допомогою спеціального обладнання. Робити проводить досвідчений майстер, що володіє талантами художника і з властивим йому почуттям смаку. Тим більше, права на помилку тут немає, адже таке зображення неможна зафарбувати і перемалювати. Робота повинна бути ювелірною. Як правило, для нанесення малюнка ікони за основу слід брати чорний камінь, так як на ньому малюнок виходить найбільш контрастним і виразним.
  • Сьогодні є чудова можливість прикрасити надгробну споруду повноколірною іконою. Зображення виходить яскравим, насиченим і повнокольоровим. Виглядає дуже красиво. При цьому за бажанням замовника можна приглушити фарби і тон, так як саме в такому випадку зображення відповідає обстановці. Робиться це так, що на скляну або керамічну поверхню наноситься зображення, а потім ця пластина монтується до пам’ятника.
  • Табличка з іконою це самий бюджетний спосіб і має досить високий попит. Разом з тим, говорити про великі розміри ікони в даному випадку не доводиться, що не всім підходить.

Замовляючи ікону, ви можете вибрати виконання з будь-яким святим ликом: Ісуса Христа, Марії Магдалени або шанованого вами Святого. Наші майстри, із задоволенням виконають всі ваші побажання. Крім того, маючи достатній досвід роботи в цьому напрямку, ми можемо підказати чим одна ікона відрізняється від іншої, чим відома особистість, зображена на ній, і до заступництва якого Святого варто вдатися в конкретному випадку. Також, на пам’ятниках ікони можуть бути як одинарні, так і в кількості декількох штук. Кілька ікон краще не розміщувати на одній стороні плити, краще по обидва боки пам’ятника.

Фото ікон на камені

1 Ікони (1)
2 Ікони (2)
3 Ікони (3)
4 Ікони (4)
5 Ікони (5)
6 Ікони (6)
7 Ікони (7)
8 Ікони (8)
9 Ікони (9)
10 Ікони (10)
11 Ікони (11)
12 Ікони (12)
13 Ікони (13)
14 Ікони (14)
15 Ікони (15)
16 Ікони (16)
17 Ікони (17)
18 Ікони (18)
19 Ікони (19)