Дитячі пам'ятники

Дитячі пам’ятники

Компанія «Граніт Майстер» створює гарні дитячі пам’ятники, які виготовляються з високою точністю та ретельністю.
Наше виробництво виготовляє дитячі пам’ятники та надгробки з натурального каменю, за готовими моделями або за індивідуальними побажаннями.

Читати далі Залишити заявку

Конструкції дитячих пам’ятників

Дитячі пам’ятники зазвичай меншого розміру, ніж пам’ятники для дорослих. За формою пам’ятники найчастіше мають форму сердечка, ангела з крилами, метелики, а не класичну прямокутну форму. Найчастіше вибираються візерунки дитячих надгробків у формі сердечок. Часто на такому надгробку є тема ангела або іграшки, яка особливо сподобалася дитині, наприклад, тема плюшевого ведмедика. Також можливо вигравіювати фотографію дитини на надгробку. Дизайн дитячого пам’ятника і підбір відповідних аксесуарів для надгробка здійснюється за погодженням із замовником.
Дитячий пам'ятник

Пам’ятник дитині. Який колір вибрати?

Як сировина для дитячого пам’ятника батьки найчастіше вибирають яскраві кольори граніту, оскільки темний камінь викликає негативні асоціації. Щоб якось прикрасити останній притулок дитини зазвичай вибирають камінь червоного, сірого чи коричневого кольору.

Для дівчаток виготовляються пам’ятники червоного кольору. Поширеним рішенням є поєднання контрастних кольорів, наприклад, чорного та світло-сірого граніту. Наше підприємство пропонує не тільки широкий вибір кольорів натурального каменю, але їх компонування, моделювання конструкцій, тому обов’язково підберемо відповідний колір пам’ятника та декору для дитини за доступною ціною.

Фото детячих пам’ятників

1 Дитячі пам
2 Дитячі пам
3 Дитячі пам
4 Дитячі пам
5 Дитячі пам
6 Дитячі пам
7 Дитячі пам
8 Дитячі пам
9 Дитячі пам
10 Дитячі пам
11 Дитячі пам
12 Дитячі пам
13 Дитячі пам
14 Дитячі пам
15 Дитячі пам
16 Дитячі пам