Малюнки на пам'ятках

Малюнки на пам’ятниках

Наносити малюнок можна як на стеллу, так і надгробок. Завдяки цьому, ми можемо виконати будь-які побажання клієнтів і зробити пам’ятник не схожим на будь-який інший оригінальним способом.

Читати далі Залишити заявку

Гравірування зображень на пам’ятниках

Малюнки на пам’ятках, це саме та послуга, яка допомагає зробити надгробний монумент унікальним у своєму роді. Малюнки особливо актуальні в тих випадках, коли мова йде про елітний пам’ятник, а його статус має повністю цьому відповідати. Крім того, малюнки на пам’ятниках широко використовуються і при виготовленні більш бюджетних варіантів, від чого подібний виріб буквально перетворюється, тому попит на таку опцію постійний і стабільний.

Погодьтеся, є велика різниця в тому, як виглядає пам’ятник: пам’ятні дати та коротка епітафія, або пам’ятник перетворюється на справжній витвір мистецтва. Адже по-іншому це й не назвеш, коли над його створенням, працюють професіонали, які відмінно знають свою справу, мають багатий досвід роботи і володіють художнім смаком. Відповідно і сам пам’ятник виглядає шикарно і солідно в результаті.

Не менш радує і той факт, що малюнки на пам’ятниках можуть бути абсолютно будь-якими. Від найпростіших, до тих, які виглядають як справжні картини. Тому, звернувшись до нас, в ваших руках з’явиться каталог з прикладами робіт, або створимо для вас унікальний малюнок.

Малюнок на пам'ятникУ будь-якому випадку, всі їх можна розділити на кілька основних груп, щоб легше було орієнтуватися в цьому розмаїтті:

  • Релігійна тематика. Мабуть, саме такі малюнки на пам’ятниках користуються найбільшою популярністю. Це можуть бути як невеликий хрестик або символ іншої релігії, так і зображення Ісуса Христа, святих або янголят. Все це прикрашає надгробну споруду і допомагає сподіватися, що покійна душа буде під захистом і заступництвом вищих сил. Також, це можуть бути зображення церков та храмів, що актуально, якщо людина відвідував той чи інший з них.
  • Професії і рід занять. Кожна людина запам’ятовується ще і тим, чим вона займалася за життя, де працювала. Наприклад, це може бути військовий, письменник, водій, який загинув за трагічних обставин. Відповідно, символи, пов’язані з його професією та досягненнями в ній, будуть дуже доречними.
  • Природа. Нейтральний варіант, який також користується великим попитом. Адже можна зробити малюнок на пам’ятнику у вигляді цілого пейзажу, який буде виглядати неймовірно красиво, але в той же час нейтрально. При цьому пейзажі можуть бути абсолютно різними: море, ліс, гори.
  • Флористика. Невелика трояндочка, грона винограду або ж гілка дерева. Такі малюнки на пам’ятниках є прекрасними і лаконічними елементами декору. А також, можуть доповнювати собою будь-який напис, епітафію або зображення.

Малюнки на пам’ятниках

Пропонуємо ознайомитися з малюнками, які розділені на тематичні групи.

 

Часто замовляють

 

Професії, захоплення, хоббі

 

Релігійна тематика

 

Флористика, природа

 

Оформлення, різне