Декоративні елементи для пам’ятників

Граніт Майстер пропонує виготовлення скульптур, огорож, столів і лавок для облаштування майданчика на кладовищі, а також гравіювання, нанесення епітафій, зображень, фотографій на гранітні пам’ятники та меморіальні дошки

 

Декор гранітних пам’ятників і аксесуари

Для того, щоб увічнити пам’ять про померлу людину з давніх часів прийнято встановлювати на його могилі надгробні споруди. Це можуть бути, різні пам’ятники, хрести, стели і т.д. І звичайно ж, близьким покійного хочеться залишити гідну пам’ять про нього і сповна віддати йому шану. Через що виникає необхідність у виготовленні пам’ятника, який не був би схожий ні на який інший. І мова йде не просто про його розміри, написи або формі, але і про предмети декору, облаштування майданчика.

декор пам'ятникаЗвертаючись в компанію, що займається виробництвом пам’ятників і надгробних споруд, все більше клієнтів хочуть бачити щось ексклюзивне і особливе. Унікальність і ексклюзивність досягається завдяки декоративним елементам і аксесуарам з мармуру і граніту для пам’ятників і майданчиків, які ми виготовляємо на власному виробництві і готові запропонувати замовнику. Тим більше, ми рекомендуємо підходити до питання комплексно.

Гранітний декор і аксесуари, нанесення портрету і зображення незамінні у виробництві пам’ятників. Місце поховання набуває іншого вигляду, особливий образ і допомагає зробити відвідування могилки не настільки сумною подією. Єдине, що потрібно враховувати, так це щоб всі елементи декору і аксесуари підходили один одному по стилю і не були в надмірній кількості, перевантажуючи монумент. Однак, це буде зовсім не складно зробити, якщо ви звернетеся до справжніх професіоналів своєї справи. Адже у нас, вам в цьому допоможуть одні з кращих в своєму роді дизайнери, які врахують всі побажання і підкажуть варіанти, які найбільш підійдуть.

 

Скульптури з литого каменю

Додатковим декором можуть бути статуетки, скульптури, виконані з граніту або литого каменю. Скульптури виготовлені зі штучного литого каменю, який зазвичай використовується при виробництві виливків. Цей метод використовується для виготовлення скульптур, статуеток, фонтанів, ліпних елементів, які можуть застосовуватися для декору території. У самому виробництві використовуються композитний матеріал і ливарні форми, з яких виходить готовий виріб. Скульптура формується, коли суміш ще не застигла.

Матеріал має стійкість до механічних пошкоджень, погодних умов і перепадів температури та прослужить багато років. Зазвичай скульптура забарвлюється в білий колір, але за бажанням можна додати колір бронзи, золота або будь-який інший відтінок.