Виготовлення гранітних пам’ятників

Граніт Майстер пропонує професійне виготовлення надгробків і пам’ятників з граніту.
Багаторічний досвід дозволяє виконувати замовлення будь-якої складності швидко, якісно і з гарантією.

 

Виробництво пам’ятників з граніту

Виробництво пам'ятників з гранітуКомпанія «Граніт Майстер» виготовляє одинарні, подвійні, а також нестандартні надгробки в різних цінових діапазонах (від бюджетних до ексклюзивних пам’ятників), розроблених за Вашим бажанням.

Виробництво знаходиться недалеко від Полтави, в с. Щербані, де і відбуваються всі роботи з різання, шліфування, полірування граніту і мармуру до отримання готового виробу. Досвід, накопичений в процесі діяльності, дозволяє виконувати практично будь-яке замовлення, а пряме співробітництво з постачальниками гранітних плит дозволяє запропонувати вам привабливі ціни.

До кожного клієнта у нас індивідуальний підхід. Спираючись на багаторічний досвід, ми надаємо професійну консультацію у виборі матеріалів, дизайні пам’ятника, виборі і компонуванні елементів декору різних кольорів.

Завдяки великому штату художників по каменю виконуємо нанесення написів, епітафій, малюнків на плити . Наші майстри-каменярі професійно, з великою самовіддачею виконують кожен проект, щоб задовольнити своїх клієнтів і відповідати високому рівню на ринку. Завдяки цьому «Граніт Майстер» має безліч нагород .

Вартість пам’ятників. Що впливає на ціну?

Ціна на одинарний пам’ятник, безумовно, нижче, ніж на подвійний. Вартість залежить і від кольору каменю, необхідності нанесення напису (епітафії) або емблеми, фотографії на плиту, розміру могили та товщини кам’яної плити. За бажанням замовника ми допомагаємо з вибором пам’ятника в недорогому сегменті (економ варіант), або ексклюзивних надгробків у вигляді ваз, хрестів або фігур з візерунками, виконаними за індивідуальним замовленням і 3D-моделями.

Насамперед, щоб провести оцінку вартості пам’ятника, необходимо надати основні дані:

  • Виготовлення пам’ятника з граніту або іншого каменю
  • Скільки людей поховано в могилі – це буде надгробок для однієї людини, для двох, або це буде сімейна могила
  • Чи слід поставити нову надгробну плиту замість старої, яку необхідно розібрати
  • Яке оформлення надгробки вибрано, важлива інформація про елементи декору, їх розміри
  • Метод обробки країв, фактура поверхні, написи
  • Аксесуари якого типу повинні бути встановлені на майданчику, наприклад, хрест, фігурка, ваза і т. д.
  • Облагороджування майданчика навколо пам’ятника, наприклад: укладання бруківки, монтаж лавок або крамничок