Догляд та облагородження майданчиків

Зведення пам’ятника, дуже важлива дія для того, щоб увічнити пам’ять покійного в наших серцях і в цьому світі. Тому, ми пропонуємо виготовлення та встановлення гранітних пам’ятників високої якості і найрізноманітніших модифікацій, що дозволяє втілити в реальність всі побажання близьких і родичів людини, який пішов в інший світ.

Догляд за майданчиком

Однак, не менш важливе значення має і те, в якому стані знаходиться пам’ятник і прилегла до нього територія, так як з часом майданчик, кам’яний пам’ятник і аксесуарами вимагають певного догляду. І розуміючи все це, ми готові запропонувати вам такі послуги як:
>Догляд за майданчиком і пам'ятником

  • Догляд за могилкою. Будь-яка надгробна споруда і навколишня територія потребує постійного догляду. І це може бути прибирання трави та інших рослин, чистка кам’яних пам’яток і статуеток, встановлення свічок, фарбування огорожі і т.д. Ми прекрасно розуміємо, що на все це може не вистачати часу. Але тим не менш, завдяки цій послузі, ви можете завжди бути впевнені в тому, що прийшовши на могилку, щоб вшанувати пам’ять близької людини, ви побачите чистий і доглянутий майданчик. А це значить, що про нього піклуються і пам’ятають.
  • Облагороджування території. Як правило, в нашій традиції прийнято так, що могилка, це не просто меморіальна споруда або пам’ятник. Це ще й місце, де можна вшанувати пам’ять покійного і пом’янути його під час ритуального «застілля». Саме тому так актуальні столики і лавочки, за якими можуть зібратися близькі і родичі. Тому, ми готові виготовити такі з натурального каменю будь-якої форми. Причому, такі столики і лавочки можуть бути різної висоти і форми. А це значить, що вони ідеально впишуться в загальний екстер’єр і при цьому будуть максимально функціональні і зручні у використанні
  • Монтаж/демонтаж намогильних споруд і конструкцій. Дуже часто, при зведенні нових намогильних споруд, виникає необхідність демонтажу старих. І це ми також готові виконати. Перед тим як поставити новий пам’ятник, ми акуратно приберемо старий. А також, можемо викласти всю площадку мармуром або гранітом, при цьому, такого ж кольору як надгробок або інші конструкції, наприклад, поминальний стіл або огорожа. Відповідно, все буде виглядати дуже гармонійно і лаконічно. А це, ще один із проявів данини любові та поваги до покійного.

 

У будь-якому випадку, ви завжди можете звернутися в «Граніт Майстер» і отримати консультацію щодо того, як оптимально і недорого зробити облаштування майданчика навколо поминальної споруди і замовити необхідну послугу.

Фото ухоженных площадок

1 Площадки (1)
2 Площадки (2)
3 Площадки (3)
4 Площадки (4)
5 Площадки (5)
6 Площадки (6)
7 Площадки (7)
8 Площадки (8)
9 Площадки (9)
10 Площадки (10)
11 Площадки (11)
12 Площадки (12)
13 Площадки (13)
14 Площадки (14)
15 Площадки (15)
16 Площадки (16)