Гранітні столи і лавочки

Столы и лавочки

Гранітні столи і лавочки

Граніт або мармур відрізняються своєю неперевершеною довговічністю і використання цих матеріалів для виготовлення столів і лавок біля могили дуже виправдане. Тим більше, якщо пам’ятник виготовлений з граніту, не варто порушувати загальний архітектурний ансамбль.

Читати далі Залишити заявку

Зведення пам’ятника, це важлива частина данини повазі покійній людині, бажаючи увічнити пам’ять про нього. Але не менше значення має і завдання облагородження території, прилеглої до могили. Відповідно, мова йде про огорожі, квіти, газони та столи з лавочками. Адже згідно багатовіковим традиціям нашого народу, прийнято поминати покійних прийняттям трапези за упокій його душі. Тому, без таких предметів як стіл з лавочками в цьому випадку ні як, адже приймати їжу стоячи не красиво, нешанобливо і не зручно.

гранітні стіл і лавкиСаме тому наша компанія, що спеціалізується на виробництві пам’ятників з граніту і мармуру, готова запропонувати своїм замовникам ще й таку послугу, як виготовлення і установку гранітних столиків і лавок. Причому, як показує практика і досвід, саме ці матеріали відмінно підходять для таких конструкцій, так як мають масу переваг над традиційними. Наприклад, ніжки з метала доведеться періодично підфарбовувати, щоб вони не іржавіли. Стільниці з дерева також вимагають догляду і недовговічні в порівнянні з гранітом. Ну а якщо ви відвідали кладовище після дощу, то лавочка з дерева буде мокрою і присісти буде проблематично. Тим більше, якщо пам’ятник, накривка і огорожа виконані також з граніту, то інший варіант точно буде недоречний.

Ми пропонуємо можливість вибрати ті чи інші моделі столів і лавок, або ж замовити індивідуальну їх форму. Хоча і наявний асортимент досить широкий і здатний задовольнити будь-які побажання замовника.

На що звернути увагу при виборі столів з граніту

  • Перш за все гранітні столи можуть відрізнятися по висоті. Відповідно, для низьких столів необхідні лавочки, а за високими доведеться їсти стоячи. Це іноді більш ніж прийнятно, коли не передбачається тривале застілля.
  • Друге, це їх форма, яка може бути круглою, квадратною чи прямокутною. Яку вибрати, залежить від того, наскільки вона буде гармонійно виглядати з формою і дизайном пам’ятника.
  • Розміри столу – він теж може бути різним і тут варто відштовхуватися від площі території і кількості вільного місця.

Вибір гранітних лавочок

Широкі або вузькі, прямі, заокруглені або розташовані під кутом чи складаються з декількох секцій… Тому, вибираючи ту чи іншу модель лавочки, варто відштовхуючись від розміру і форми столу, щоб вони утворювали гармонійний ансамбль, добре виглядали і були зручні у використанні.

Крім того, і столи і лавочки можуть мати ніжки різної форми: бути квадратними або у формі колон. У першому випадку, вони будуть виглядати стримано, а в другому елегантно. Ви можете вибрати камінь будь-якого із запропонованих кольорів, але ми все таки допоможемо підібрати необхідний відтінок і візерунок каменю, щоб стіл з лавкою прекрасно вписувалися в загальне оточення. Ну а якщо ви захочете надати їм більшої індивідуальності, то ми зможемо нанести на їх торці написи або візерунки.

Наші співробітники нададуть необхідну консультацію в підборі оптимального варіанту. Ми зробимо все, щоб ви залишилися повністю задоволені своїм зверненням до нас.

Фото столів та лавок з граніту

1 Столи та лавки (1)
2 Столи та лавки (2)
3 Столи та лавки (3)
4 Столи та лавки (4)
5 Столи та лавки (5)
6 Столи та лавки (6)
7 Столи та лавки (7)
8 Столи та лавки (8)
9 Столи та лавки (9)
10 Столи та лавки (10)
11 Столи та лавки (11)
12 Столи та лавки (12)
13 Столи та лавки (13)
14 Столи та лавки (14)
15 Столи та лавки (15)
16 Столи та лавки (16)
17 Столи та лавки (17)
18 Столи та лавки (18)
19 Столи та лавки (19)
20 Столи та лавки (20)
21 Столи та лавки (21)
22 Столи та лавки (22)
23 Столи та лавки (23)
24 Столи та лавки (24)
25 Столи та лавки (25)
26 Столи та лавки (26)
27 Столи та лавки (27)
28 Столи та лавки (28)
29 Столи та лавки (29)
30 Столи та лавки (30)
31 Столи та лавки (31)