Кольорові малюнки на пам'ятниках

Кольорові малюнки на пам’ятнику

Кольорові малюнки на пам’ятниках, це послуга, що відносно недавно з’явилася, але тим не менш встигла стати популярною. Мається на увазі не кольорові фото на металокерамічних або керамічних табличках – вони вже давно використовуються і всім звичні. Йдеться про нанесення кольорового малюнку безпосередньо на камінь.
Завдяки цьому надгробна споруда стане унікальною і оригінальною, а її зовнішній вигляд буде вище будь-яких похвал і перевершить всі очікування. Тому кольорові малюнки особливо актуальні під час виготовлення пам’ятників елітного класу.

Читати далі Залишити заявку

Кольоровий малюнок на пам'ятникуНайчастіше це кольорова фотографія покійного, квіти, або тематичний малюнок – пейзаж, лики святих, ікони, Ісус Христос, а також інші біблійні персонажі або індивідуальний малюнок. Дуже часто можна зустріти картини із зображенням церков, храмів та інших релігійних споруд, при цьому їх може доповнювати і напис: епітафія або цитата з Біблії. Все залежить від ваших побажань, і ми готові їх виконати.

Кольоровий портрет здатний передати те, що не під силу стандартному чорно-білому гравіруванню: колір очей і волосся, колір губ, одяг. Акрилові фарби наносяться на портрет. Ми вибираємо світлостійку спеціалізовану фарбу італійського та індійського виробництва. Вона найменше піддається впливу сонця, вітру та дощу.
Однак, варто знати, що будь-які фарби з часом вигоряють, залежно від розташування пам’ятника на цвинтарі та кількості сонячного впливу на нього. Краще кольорові портрети зберігаються у тіні дерев. Замовник повинен бути готовим до того, що через певний час знадобиться реставрація кольорового зображення на пам’ятнику. Але якщо цього не робити, то «потьмяніє» лише фарба, а сам портрет, як і раніше, буде на пам’ятнику.

Все це робить пам’ятник не тільки яскравішим і більш упізнаваним, але й зберігає образ коханої вами людини такою, якою ви її запам’ятали за життя.

Колірний портрет на пам’ятнику – чи надовго?

Перше питання, яке виникає у замовників – чи не вигорить кольоровий портрет на сонці? Чи не змиється дощем?

Кожен художник, який працює з каменем, може сказати вам: портрет або малюнок наноситься за допомогою спеціального обладнання, і фарбою, яка залишатиметься такою ж яскравою тривалий час. На кожен такий портрет надається гарантія не менше 5 років.

Щоб портрет на пам’ятнику прослужив максимально довго, дотримуйтесь елементарних правил догляду: не тріть, не торкайтеся шкірою або губами, не використовуйте для миття пам’ятника хімічні речовини. Протирайте пам’ятник м’якою губкою або ганчіркою.